Sek abi.lt

Privatumo politika ir naudojimo taisyklės

Autorinės teisės ©

abi.lt autorių straipsnių publikavimo galimybės kituose portaluose:

Draudžiama abi.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Jei toks raštiškas sutikimas gautas, būtina nurodyti abi.lt kaip šaltinį ir laikytis žemiau nurodytų instrukcijų.

a) dėl leidimo prašome kreiptis el. paštu info@abizinios.com

b) gavusiems raštišką leidimą dėl perpublikavimo ir publikuodami autorinį tekstą iš abi.lt, jame būtina nurodyti:

  •  Autoriaus vardą ir pavardę bei portalo pavadinimą
  •  Pilną straipsnio tekstą ir straipsnio nuotraukas, video medžiagą;
  •  Straipsnio apačioje turi būti patalpinti abi.lt logotipas (su nuoroda į abi.lt) 

c) be atskiro raštiško leidimo galima įsidėti pavadinimą ir įžangą su aiškiai nurodytomis autorystės teisėmis ir nuoroda skaityti visą straipsnį abi.lt portale.

Slapukų (cookies) naudojimas

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių.  Slapukai leidžia interneto svetainėms suprasti naudotojų poreikis (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, pateikiant konkretų naudotoją dominantį turinį).

Jūsų sutikimu abi.lt portale slapukai (cookies) naudojami statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskirų rubrikų ar straipsnių populiarumą. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. abi.lt pasilieka teisę anonimišką statistinę informaciją perduoti trečiosioms šalims. Jūs galite atšaukti savo sutikimą ir ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle (jos nustatymais). Užblokavus slapukus, dėl techninių priežasčių kai kurios mūsų paslaugos Jums gali neveikti.

Komentarai

Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Portalas abi.lt komentarų neredaguoja.

Publikuojami trečiųjų šalių straipsniai

abi.lt publikuoja straipsnius kurių autoriai yra nepriklausomi žurnalistai, visuomenės atstovai, politikai ir kiti asmenys. Šie straipsniai publikuojami skiltyje „Nuomonių Ringas“ ir pažymėti įspėjamuoju ženklu.

abi.lt redakcija neatsako už straipsnių autorių paskelbtą informaciją. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Straipsnių turinys neatspindi abi.lt redakcijos nuomonės. 

Draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti ar publikuoti portalo "abi.lt" skelbiamą informaciją be raštiško "abi.lt“ sutikimo, kurį galima gauti el. paštu - info@abizinios.com. © Copyright 2019 abi.lt. All rights reserved.

>