Sek abi.lt

Pasaulis

Džefrio Epsteino skrodimas “rodo nužudymą”

Paskelbta

Data:

JAV milijardierius Džefris Epsteinas (Jeffrey Epstein) kuris buvo įtariamas prekyba nepilnametėmis lytinio išnaudojimo tikslais buvo rastas negyvas savo kalėjimo kameroje šių metų rugpjūčio mėnesį. Oficiali mirties versija – savižudybė.

Tačiau šią savaitę Epsteino brolio pasamdytas privatus ekspertas, savo išvadoje teigia, kad milijardierius buvo nužudytas.

Daktaras Maikolas Badenas (Michael Baden) teigia, kad Džefris Epteinas “patyrė daugelį sužalojimų”, tarp kurių minima sulaužyti kaulai mirusiojo kakle, kas “yra reta savižudybėse ir labiau tikėtina pasmaugime”.

Daktaro teigimu šie sužeidimai savižudybėje “paskutinį kartą buvo pastebėti prieš daugiau negu 50 metų”.

Skaityti toliau
1 Komentaras
 • Veronika parašė:

  Džefrio negaila, pedofilai patys ir užkakosino,kaip ir pas mus Lietuvoje.Franceskas per daug buvo bailys ir būtų atskleidęs visą tinklą.O Ūsą iki balos palydėjo Šimašius,pats sakė.O labiausiai gaila Drąsiaus,kuris ilgai buvo kankinamas,badu marinamas, sulaužytom kojom numestas prie marių.

 • Pasaulis

  Nauja informacija apie ataką Irake – buvo 11 sužeistųjų

  Paskelbta

  Data:

  Autorius:

  Nuotrauka iš D. Trampo "Twitter" paskyros

  Nors po Irano paleistų raketų į JAV karines bazes „Pentagonas“ teigė, kad nėra sužeistųjų ar mirusių. Naujai paviešinta informacija atskleidė, kad 11 JAV kariškių buvo išskraidinti iš „Al Assad“ karinės bazės Irake į ligoninę Vokietijoje. 

  JAV armijos kapitonas Bill Urban teigė: „keli JAV kariai buvo gydyti dėl smegenų sutrenkimo nuo sprogimo ir kai kurie vis dar yra tikrinami. Kaip įprasta procedūra, visi darbuotojai kurie buvo sprogimo teritorijoje yra patikrinami dėl smegenų sužeidimo ir jeigu tai yra nuspręsta yra išskraidinami į aukštesnio lygio priežiūros centrą“. 

  Sausio 3 dieną, Jungtinės Amerikos Valstijos smogė Irako, Bagdado tarptautiniam oro uostui, ko metu žuvo „antras pagal rangą“ Irano karinių pajėgų vadas, Quasem Soleimani, taip pat ten buvę Irako kariškiai. 

  Skaityti toliau

  Pasaulis

  Epsteino savižudybės įrašas dingo „dėl techninių nesklandumų“ 

  Paskelbta

  Data:

  Autorius:

  JAV prokuroras Geoffrey Berman pranešė, kad pedofilo Džefrio Epsteino (Jeffrey Epstein) savižudybės įrašas „dėl techninių nesklandumų“ buvo prarastas. 

  Laiške teismui JAV prokuroras rašo: „Kalėjimas netyčia išsaugojo vaizdo įrašą iš kitos kalėjimo vietos, ir dėl to vaizdo įrašas iš [Epsteino] kameros išorės nebeegzistuoja“. 

  JAV milijardierius Epsteinas, kuris buvo įtariamas prekyba nepilnametėmis lytinio išnaudojimo tikslais, buvo rastas negyvas savo kalėjimo kameroje šių metų rugpjūčio mėnesį. Oficiali mirties versija – savižudybė.

  Skaityti toliau

  Pasaulis

  Paviešintos Džefrio Epsteino mirties nuotraukos rodo nužudymą

  Paskelbta

  Data:

  Autorius:

  CBS televizijos laida „60 minučių“ paviešino dar nematytas pedofilo Džefrio Epsteino (Jeffrey Epstein) mirties nuotraukas. Tačiau paviešintos nuotraukos sukėlė dar daugiau klausimų apie Epsteino mirties aplinkybes. 

  JAV milijardierius Epsteinas, kuris buvo įtariamas prekyba nepilnametėmis lytinio išnaudojimo tikslais, buvo rastas negyvas savo kalėjimo kameroje šių metų rugpjūčio mėnesį. Oficiali mirties versija – savižudybė.

  „CBS“ nuotrauka

  Vienoje iš nuotraukų užfiksuota, kaip teigiama, Epsteino savižudybės laiškas. Tačiau ir šis popieriaus lapas sukėlė daugiau klausimų negu atsakymų. Ant popieriaus parašyta: „(CBS televizijos paslėptas vardas) laikė mane užrakintą duše daugiau negu valandą. „Noel“ atnešė man sudegusį maistą. Dideli vabalai vaikšto man ant rankų. Nelinksma!!“ 

  „CBS“ nuotrauka

  Kitoje nuotraukoje užfiksuota pomirtinė Džerfrio Epsteino kaklo nuotrauka. Kaip teigia medicinos ekspertai, Epsteino kaklas buvo sulaužytas net trijose vietose, kas savižudybėse yra beveik negirdėta.

  Niujorko medicinos ekspertas daktaras Michael Baden, kuris dalyvavo Epsteino skrodime teigia, kad stora iš paklodės padaryta kilpa ir plonas bei ilgas įpjovimas Epsteino kakle yra sunkiai sutapatinama. 

  „CBS“ nuotrauka

  CBS taip pat paviešino kilpos nuotrauką, su kuria, teigiama, pasikorė Džefris Epsteinas. JAV žurnalistų dėmesį atkreipė tai, kad kilpa nebuvo sutepta krauju, nors Epsteino kaklas buvo akivaizdžiai kraujuotas. Tačiau jie neatmetė galimybės, kad galimai nuotraukoj nebuvo galima užfiksuoti kraujo ant oranžinės spalvos kilpos. 

  „CBS“ nuotrauka

  Laidos autoriai taip pat atkreipė dėmesį į akivaizdų adatos dūrį Epsteino rankoje. 

  „CBS“ nuotrauka

  „CBS“ Televizija taip pat parodė Niujorko kalėjimo kamerą, kurioje Epsteinas praleido paskutines gyvenimo dienas.  

  Skaityti toliau

  Naujausi komentarai

  Skaitomiausios naujienos

  Draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti ar publikuoti portalo "abi.lt" skelbiamą informaciją be raštiško "abi.lt“ sutikimo, kurį galima gauti el. paštu - info@abizinios.com. © Copyright 2019 abi.lt. All rights reserved.

  >