Sek abi.lt

Politika

JAV politikas areštuotas už kyšio davimą

Publikuota

Data:

Nuotrauka iš Luis Arroyo "Twitter" paskyros

Ilinojaus Atstovų Rūmų nariui Luis Arroyo pirmadienio vakarą buvo areštuotas ir sulaukė kaltinimų kyšio davimu vienam iš Ilinojaus Senatorių. 

Vienas iš Ilinojaus valdančiosios daugumos lyderių, Demokratų partijos narys Luis Arroyo slaptame įraše buvo užfiksuotas žadantis $2,500 mėnesinį kyšį už Ilinojaus Senatoriaus palaikymą įstatymo projektui kuris leistų video kazino veikimą Ilinojaus valstijoje. 

Politika

JAV Kongreso narys: „Venckienė vėl bus atakuota korumpuotos „teisingumo“ sistemos Lietuvoje“

Publikuota

Data:

Autorius:

„Aš griežtai prieštarauju praėjusią savaitę paskelbtam ekstradicijos pranešimui, nukreiptam prieš Lietuvos kovos su prekyba žmonėmis ir antikorupcinę didvyrę Neringą Venckienę“, – teigia JAV Kongreso narys Krisas Smitas (Chris Smith) išplatintame pranešime spaudai. 

Kongresmeno teigimu teisėja Neringa Venckienė „atskleidė prekybos žmonėmis tinklą Lietuvoje, kuriame dalyvavo Lietuvos vyriausybės pareigūnai, ir dėl to savo gimtojoje šalyje ji patyrė politinį persekiojimą“.

JAV politikas mano, jog Neringos Venckienės politinio prieglobsčio svarstymo atidėjimas iki 2022 metų „faktiškai atima galimybę parodyti prieglobsčio prašymo pagrįstumą“. 

Pranešime taip pat raginama Ilinojaus generalinį prokurorą įsikišti į procesą ir neleisti teisėjos Venckienės išduoti Lietuvai. 

Kongresmenas teigimu šioje byloje „vykdoma neteisybė“, ir Kongreso narys bijo, kad „ji vėl bus atakuota korumpuotos „teisingumo“ sistemos Lietuvoje ir jos gyvybei gali kilti pavojus“. 

Skaityti toliau

Politika

Seimas nepritarė Viktoro Pranckiečio atleidimui iš Seimo Pirmininko pareigų

Publikuota

Data:

Autorius:

Nuotrauka iš V. Pranckiečio "Facebook" puslapio

Seimas slapto balsavimo būdu nepritarė Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atleidimui iš užimamų pareigų.

Į nenumatytą Seimo posėdį susirinkusiems parlamentarams Seimo Pirmininko pavaduotojas Remigijus Žemaitaitis pristatė nutarimo projektą, kuriuo buvo siūloma Seimui, atsižvelgiant į Seimo narių grupės siūlymą ir vadovaujantis Seimo statuto 218 straipsniu, atleisti Viktorą Pranckietį iš Seimo Pirmininko pareigų.

Prieš balsavimą Seimo salę paliko valdančios koalicijos nariai. Slaptame balsavime dalyvavo tik 11 parlamentarų.

Skaityti toliau

Politika

Džefrio Epsteino „juodoji knygutė“: Trampas, Klintonas ir kiti

Publikuota

Data:

Autorius:

JAV milijardierius Džefris Epsteinas (Jeffrey Epstein) kuris buvo įtariamas prekyba nepilnametėmis lytinio išnaudojimo tikslais buvo rastas negyvas savo kalėjimo kameroje šių metų rugpjūčio mėnesį. Oficiali mirties versija – savižudybė.

Pagal Epsteinui pateiktus kaltinimus jam galėjo būti skirta iki 45 metų laivės atėmimo bausmė. Tai jau antrasis kartas, kada Džefris Epsteinas buvo kaltinimas seksualiniais nusikaltimais. 2008 metais Epsteinas buvo nuteistas už nepilnamečių mergaičių pardavimą prostitucijai, policija nustatė bent 36 mergaites kurias tvirkino Epsteinas. Jam buvo skirta vienų metų ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmė kurią jis galėjo atlikti naktimis.

Epsteinas buvo areštuotas 2019 metų liepos mėnesį. Jis buvo rastas negyvas savo kalėjimo kameroje šių metų rugpjūtį. Nors oficiali mirties versija buvo savižudybė, Epsteino advokatas teigė, kad jis buvo nužudytas.

2015 metais, per vieną iš Epsteino teismo posėdžių, buvo pristatyta Džefrio Epsteino “juodoji knygutė” kurioje buvo ne viena garsi pavardė. Epsteino draugų rate buvo politikų, verslininkų, šou verslo atstovų.

Tarp Epsteino kontaktų buvo dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas, buvęs JAV lyderis Bilas Klintonas, buvęs Izraelio ministras pirmininkas Ehud Barak, Jugtinės Karalystės princas Andrew, buvęs JK premjeras Tony Blair, JAV Valstybės Sekretoriai Henry Kissinger ir John Kerry, taip pat JAV senatorius Tedas Kenedis, Naujosios Meksikos gubernatorius Bruce King, ir daugelis kitų politikų.

Tarp kontaktinės informacijos buvo ir aktorius Alekas Boldvinas, filmų režisierius Andrew Jarecki, taip pat už seksualinius nusikaltimus nuteistas, buvęs komikas Bilas Kosbis.

Tam tikros Epsteino knygutės sekcijos turėjo keistus ar net koduotus pavadinimus, pavyzdžiui “masažas” ar “kilimai”, tačiau kontaktinė informacija nebuvo susijusi nė su viena iš šių pramonių. Po jomis buvo politikų, verslininkų, aktorių vardai.

abi.lt pateikia pilną Epsteino “juodosios knygutės” kopiją.

jeffrey-epsteins-little-black-book-redacted

Skaityti toliau

Naujausi komentarai

Skaitomiausios naujienos

Draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti ar publikuoti portalo "abi.lt" skelbiamą informaciją be raštiško "abi.lt“ sutikimo, kurį galima gauti el. paštu - info@abizinios.com. © Copyright 2019 abi.lt. All rights reserved.

>