Sek abi.lt

Politika

JAV Kongreso narys: „Venckienė vėl bus atakuota korumpuotos „teisingumo“ sistemos Lietuvoje“

Publikuota

Data:

„Aš griežtai prieštarauju praėjusią savaitę paskelbtam ekstradicijos pranešimui, nukreiptam prieš Lietuvos kovos su prekyba žmonėmis ir antikorupcinę didvyrę Neringą Venckienę“, – teigia JAV Kongreso narys Krisas Smitas (Chris Smith) išplatintame pranešime spaudai. 

Kongresmeno teigimu teisėja Neringa Venckienė „atskleidė prekybos žmonėmis tinklą Lietuvoje, kuriame dalyvavo Lietuvos vyriausybės pareigūnai, ir dėl to savo gimtojoje šalyje ji patyrė politinį persekiojimą“.

JAV politikas mano, jog Neringos Venckienės politinio prieglobsčio svarstymo atidėjimas iki 2022 metų „faktiškai atima galimybę parodyti prieglobsčio prašymo pagrįstumą“. 

Pranešime taip pat raginama Ilinojaus generalinį prokurorą įsikišti į procesą ir neleisti teisėjos Venckienės išduoti Lietuvai. 

Kongresmenas teigimu šioje byloje „vykdoma neteisybė“, ir Kongreso narys bijo, kad „ji vėl bus atakuota korumpuotos „teisingumo“ sistemos Lietuvoje ir jos gyvybei gali kilti pavojus“. 

Skaityti toliau
5 komentarai
 • Vitalija Kucinskiene parašė:

  Apie kokią korumpuotą teisingumo sistemą kalbama.N.Venckienė norėjo padarytą tą sistemą korumpuota su visa savo šeimynėle,bet kai buvo tam pasipriešinta prasidėjo tokie „žaidimai“.Mat (ponia)negavo tos vietos į kurią buvo paskirtas žmogus ,turintis didelę erudiciją ir gerbiantis Lietuvos įstatymus.Deja nuo niekšo rankos žuvo.Gaila labai Furmonavičių šeimos,mes juos palaikėme ir palaikome dabar.Mielos seserys,nenuleiskite rankų,kovokite iki galo,tai Jūsų brolio atminimas.o mes jus palaikysime.Stiprybės šioje kovoje.Argi galima šitaip dergti Lietuvos valstybę,kuri suteikė jai išsilavinimą,darbą ir gyvenimą.Pati dirbo teisėja,kaip galima nevykdyti įstatymų.Čia nesuprantamas dalykas.Su diplomatiniu pasu pabėgo,vien už naudojimąsi pasu turėtų būti skirta atsakomybė jai.Kiek nekaltų mirčių(tegul lieka jos sąžinei iki gyvenimo pabaigos).Koks auklėjimas sūnaus,nei mokslų baigė,nieko.Koks ponios eksteisėjos pavyzdys.Geriau sūnus liktų ten,bus mažiau nusikaltimų.Greičiau grąžinti į Lietuvą ir į belangę.

  • Laura parašė:

   Pritariu ponia Vitalija Kucinskiene ir dar NV ,,atskleidė prekybos žmonėmis tinklą“…Jau į jokius rėmus netelpa,tai pedofilų sąrašą ji turi,o tam sąraše tik visa bjauri šeimynėlė ir kaip paskelbsi jei pati figūruoja jame.Dabar dar nauja išmonė.Kaip šlykštu.

   • Jaras parašė:

    Kuo mąsto šitokios bobšės, manau aiškinti niekam nereikia…

   • Valdas parašė:

    Jūs moteriskeles matomai taip pat susijusios su šiais reikalais?

 • Veronika parašė:

  Man atrodo,kad šios moteriškes artimai surištos su Francesku,todėl ir draskosi.O franceskas gyvendamas su tokiomis bobomis ir tapo pedofilu.

 • Politika

  JAV politikas areštuotas už kyšio davimą

  Publikuota

  Data:

  Autorius:

  Nuotrauka iš Luis Arroyo "Twitter" paskyros

  Ilinojaus Atstovų Rūmų nariui Luis Arroyo pirmadienio vakarą buvo areštuotas ir sulaukė kaltinimų kyšio davimu vienam iš Ilinojaus Senatorių. 

  Vienas iš Ilinojaus valdančiosios daugumos lyderių, Demokratų partijos narys Luis Arroyo slaptame įraše buvo užfiksuotas žadantis $2,500 mėnesinį kyšį už Ilinojaus Senatoriaus palaikymą įstatymo projektui kuris leistų video kazino veikimą Ilinojaus valstijoje. 

  Skaityti toliau

  Politika

  Seimas nepritarė Viktoro Pranckiečio atleidimui iš Seimo Pirmininko pareigų

  Publikuota

  Data:

  Autorius:

  Nuotrauka iš V. Pranckiečio "Facebook" puslapio

  Seimas slapto balsavimo būdu nepritarė Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atleidimui iš užimamų pareigų.

  Į nenumatytą Seimo posėdį susirinkusiems parlamentarams Seimo Pirmininko pavaduotojas Remigijus Žemaitaitis pristatė nutarimo projektą, kuriuo buvo siūloma Seimui, atsižvelgiant į Seimo narių grupės siūlymą ir vadovaujantis Seimo statuto 218 straipsniu, atleisti Viktorą Pranckietį iš Seimo Pirmininko pareigų.

  Prieš balsavimą Seimo salę paliko valdančios koalicijos nariai. Slaptame balsavime dalyvavo tik 11 parlamentarų.

  Skaityti toliau

  Politika

  Džefrio Epsteino „juodoji knygutė“: Trampas, Klintonas ir kiti

  Publikuota

  Data:

  Autorius:

  JAV milijardierius Džefris Epsteinas (Jeffrey Epstein) kuris buvo įtariamas prekyba nepilnametėmis lytinio išnaudojimo tikslais buvo rastas negyvas savo kalėjimo kameroje šių metų rugpjūčio mėnesį. Oficiali mirties versija – savižudybė.

  Pagal Epsteinui pateiktus kaltinimus jam galėjo būti skirta iki 45 metų laivės atėmimo bausmė. Tai jau antrasis kartas, kada Džefris Epsteinas buvo kaltinimas seksualiniais nusikaltimais. 2008 metais Epsteinas buvo nuteistas už nepilnamečių mergaičių pardavimą prostitucijai, policija nustatė bent 36 mergaites kurias tvirkino Epsteinas. Jam buvo skirta vienų metų ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmė kurią jis galėjo atlikti naktimis.

  Epsteinas buvo areštuotas 2019 metų liepos mėnesį. Jis buvo rastas negyvas savo kalėjimo kameroje šių metų rugpjūtį. Nors oficiali mirties versija buvo savižudybė, Epsteino advokatas teigė, kad jis buvo nužudytas.

  2015 metais, per vieną iš Epsteino teismo posėdžių, buvo pristatyta Džefrio Epsteino “juodoji knygutė” kurioje buvo ne viena garsi pavardė. Epsteino draugų rate buvo politikų, verslininkų, šou verslo atstovų.

  Tarp Epsteino kontaktų buvo dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas, buvęs JAV lyderis Bilas Klintonas, buvęs Izraelio ministras pirmininkas Ehud Barak, Jugtinės Karalystės princas Andrew, buvęs JK premjeras Tony Blair, JAV Valstybės Sekretoriai Henry Kissinger ir John Kerry, taip pat JAV senatorius Tedas Kenedis, Naujosios Meksikos gubernatorius Bruce King, ir daugelis kitų politikų.

  Tarp kontaktinės informacijos buvo ir aktorius Alekas Boldvinas, filmų režisierius Andrew Jarecki, taip pat už seksualinius nusikaltimus nuteistas, buvęs komikas Bilas Kosbis.

  Tam tikros Epsteino knygutės sekcijos turėjo keistus ar net koduotus pavadinimus, pavyzdžiui “masažas” ar “kilimai”, tačiau kontaktinė informacija nebuvo susijusi nė su viena iš šių pramonių. Po jomis buvo politikų, verslininkų, aktorių vardai.

  abi.lt pateikia pilną Epsteino “juodosios knygutės” kopiją.

  jeffrey-epsteins-little-black-book-redacted

  Skaityti toliau

  Naujausi komentarai

  Skaitomiausios naujienos

  Draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti ar publikuoti portalo "abi.lt" skelbiamą informaciją be raštiško "abi.lt“ sutikimo, kurį galima gauti el. paštu - info@abizinios.com. © Copyright 2019 abi.lt. All rights reserved.

  >