Sek abi.lt

Lietuva

Zalenskis lankysis Lietuvoje

Publikuota

Data:

Nuotrauka iš V.Zalenskio "Twitter" paskyros

Ukrainos prezidentas Valdemaras Zalenskis (Volodymyr Zelensky) planuoja lankytis Lietuvoje lapkričio 26-27 dienomis.

Zalenskis, buvęs aktorius ir komikas buvo išrinktas Ukrainos prezidentu šių metų gegužės mėnesį. Zalenskis surinko virš 70% balsų ir laimėjo rinkimus prieš tuometinį prezidentą Petrą Poroshenką (Petro Poroshenko).

Skaityti toliau
3 komentarai
 • Viktorija parašė:

  Nei Zaleskis,nei Zalenskis. ZELENSKIS jis.

 • yel“l“ow submarine parašė:

  jei turėčiau laiko, mielai iškelčiau plakatą to klouno maršrute nuo kirtimų iki daukantynės – “didesnės gėdos KBH-ui(kavėenui), nei padarei tu, vovka, jau nepadarys niekas niekada :)))))) – kaip žinia, į šou ir media biznį zelenskis pateko dėka KBH (savotiško almamater), kuris 90-čiai proc. jo dalyvių – kaip taisyklė akademinio – studentiško avangardo , yra tramplinas/liftas į tam tikrą media, arba net politinį elitą …, tačiau tapęs šizoukropijos prezu, zelenskis pavirto į visišką lochą, kaušą, – ir kas blogiausia – kurtizaną …

  • Oho! parašė:

   Nei tu iškeltum, nei tu ką, nors ir laiko turėtum… Pats rašei kada tai ekspertuos.eu, kad nevaikštai į mitingus ir pan. Visa tavo veikla, tai barškinti klavą ir įsivaizduoti, kad labai svarbų darbą atlieki.

 • Lietuva

  Pilnas Lietuvos ekstradicijos prašymas dėl N.Venckienės

  Publikuota

  Data:

  Autorius:

  Skaityti toliau

  Lietuva

  Kas ves Lietuvos centro partiją į Seimo rinkimus 2020 metais?

  Publikuota

  Data:

  Autorius:

  Nuotrauka iš "LIETUVA YRA ČIA Facebook" puslapio

  Centro partijos pirmininkas, Seimo narys Naglis Puteikis, antradienį Parlamento rūmuose organizuoja spaudos konferenciją pavadinimu „Kas ves Lietuvos centro partiją į Seimo rinkimus 2020 metais? Sąrašo lyderių ir atnaujinto partijos pavadinimo pristatymas visuomenei“. Spaudos konferencijoje planuoja dalyvauti profesorius Povilas Gylys, taip pat žurnalistai Rūta Janutienė ir Kristupas Krivickas. 

  Spalio 26 dieną viešojoje erdvėje pasirodė informacija apie Centro partijos ketinimus keistis pavadinimą. Planuojama prie dabartinio pavadinimo pridurti žodžius „gerovės Lietuva“.

  Skaityti toliau

  Lietuva

  15min.lt sprendžia ką Jūs galite matyti Feisbuke o ką blokuoti

  Publikuota

  Data:

  Autorius:

  Socialinis tinklas “Facebook” tam tikrose šalyse samdo trečiųjų šalių kompanijas redaguoti ir tikrinti turinį “Facebook” platformoje. Kompanija nusprendė taip kovoti su “fake news” ir dezinformacija. Lietuvoje šio turinio redaguotoju tapo portalas 15min.lt ir jo darbuotojai.

  Portalas 15min.lt turi beveik neribotą laisvę nuspręsti kas yra tinkamas turinys o kas ne.

  Kad taptų “Facebook” turinio vertintojais 15min.lt turėjo tapti kompanijos “IFCN” partneriais. Kompanija teigia patikrinanti naujienų portalų tikslumą ir nešališkumą. Tačiau atrodo, kad “IFCN” kelia gana žemus reikalavimus norint tapti programos partneriais.

  Vieninteliai reikalavimai norint būti patvirtintu kaip “kokybiškos informacijos šaltiniu” yra naujienų bendrovės steigimo dokumentų pateikimas, viešai paskelbta “nepartiškumo” politika, vieša informacija apie portalo savininkus, ir puslapis skirtas “faktų patikrinimui”.

  15min.lt “faktų patikrinimo” skiltis pavadinta “Patikrinta 15min”. O dėl “IFCN” patvirtinimo į kompaniją kreipėsi 15min.lt žurnalistė Liepa Želnienė.

  “IFCN” taip pat nurodo, kad naujienų portalo prašymas turi būti patvirtintas nepriklausomo eksperto. 15min.lt prašymą patvirtino profesorius iš Latvijos Marins Kaprans, tačiau atrodo, kad jo darbas buvo tik nustatyti ar 15min.lt pateikė anksčiau išvardytus dokumentus.

  15min.lt turi galimybę “Facebook” platformoje nuspręsti ar vartotojų pasidalinti, straipsniai ar jų parašytos nuomonės neskleidžia “dezinformacijos”. 15min.lt turi galimybę įvesti “šešėlinį bloką” kas sumažins paskelbtos informacijos skaitytojų skaičių iki 80%. 15min.lt taip pat turi galimybę užblokuoti “Facebook” vartotojus ar puslapis tam tikram laikui.

  Papildyta

  15min.lt žurnalistė Liepa Želnienė atsakė į abi.lt publikuotą straipsnį. Jos teigimu 15min.lt neturi galimybės laikinai užblokuoti vartotojus ar puslapius.

  Skaityti toliau

  Naujausi komentarai

  Skaitomiausios naujienos

  Draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti ar publikuoti portalo "abi.lt" skelbiamą informaciją be raštiško "abi.lt“ sutikimo, kurį galima gauti el. paštu - info@abizinios.com. © Copyright 2019 abi.lt. All rights reserved.

  >