Sek abi.lt

Technologijos

“Apple” apie Europos Sąjungą: “nepaiso tikrovės ir sveiko proto”

Paskelbta

Data:

"Apple.com" nuotrauka

Europos Komisija nurodė “Apple” sumokėti beveik 13 milijardų Eurų mokesčių Airijai. “Iphone” telefonų kūrėjai apskundė šį sprendimą ES teisme.

“Apple” advokatai teigia, kad ES sprendimas “nepaiso tikrovės ir sveiko proto”. Kompanijos vadovas Timas Kukas (Tim Cook) pavadino šį Europos Sąjungos sprendimą “visišku politiniu mėšlu”.

Europos Sąjungos atstovai teigia, kad “Apple” vengė mokėti Airijos mokesčius nuo 2003 m. iki 2014 m., iš viso 13 milijardų Eurų.

Technologijos

NASA paskelbė apie naują kelionę į mėnulį ir tolimesnius planus

Paskelbta

Data:

Autorius:

Jungtinių Valstijų nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) paskelbė apie naujus skrydžius į mėnulį ir tolimesnius kosmoso tyrinėjimo planus. Gruodžio 19 dieną išplatintame vaizdo įraše, NASA paskelbė apie naują projektą pavadinimu „Artemis“. NASA teigimu tai „atvers duris žmonijos darbui ir gyvenimui kitose planetose“. 

Naujosios kosmoso stoties ir dirbtinės Mėnulio orbitos planas

NASA paskelbtame vaizdo įraše kalbama apie naują kosmoso satelitą kuris skrietų aplink dirbtinę mėnulio orbitą. Šis naujasis satelitas su paprastins komunikaciją su Žeme ir padės nusileidimams ir pakilimams nuo Mėnulio. NASA planuoja šią kosmoso stotį laikui bėgant išplėsti ir panaudoti ją vėlesnėms kelionėms į Marsą ir kitas planetas. 

Skaityti toliau

Technologijos

Per klaidą paviešintos 267 milijonų Facebook vartotojų tapatybės

Paskelbta

Data:

Autorius:

Internete pasirodė socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų sąrašas su jų pilnais vardais ir telefono numeriais. Virš 267 milijonų „Facebook“ vartotojų tapatybės buvo patalpintos interneto forumuose. 

Manoma, kad surinkta informacija bus naudojama telefoninių sukčių, neoficialių reklamų agentūrų ir dokumentų padirbinėtojų.

Manoma, kad informacija buvo nutekinta prieš daugiau negu dvi savaites. Tai jau ne pirmas kartas, kada „Facebook“ vartotojų informacija buvo paviešinta internete. 

Skaityti toliau

Lietuva

LRTK užblokavo filmai.in svetainę

Paskelbta

Data:

Autorius:

Pirmadienį Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) išplatino pranešimą, kad komisija nusprendė blokuoti interneto svetaines filmai.in ir torrent.ai kuriuos leido lankytojams nelegaliai atsisiūsi filmus ir serialus.

LRTK sprendimą patvirtinus Viliaus apygardos administraciniam teismui, priėjimas prie šių interneto svetainių Lietuvoje bus blokuojamas.

Filmai.in svetainėje pasirodė pranešimas su nuoroda į http://www.atblokuoti.lt su instrukcijomis kaip atblokuoti priėjimą prie šios ir kitų svetainių.

Skaityti toliau

Naujausi komentarai

Skaitomiausios naujienos

Draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti ar publikuoti portalo "abi.lt" skelbiamą informaciją be raštiško "abi.lt“ sutikimo, kurį galima gauti el. paštu - info@abizinios.com. © Copyright 2019 abi.lt. All rights reserved.

>