Sek abi.lt

Technologijos

“Apple” pristatė Iphone 11 telefoną

Publikuota

Data:

Apple.com nuotrauka

Antradienį JAV kompanija “Apple”, Kalifornijoje pristatė naujausius “Iphone” telefonus. Naujasis “Iphone 11” modelis bus parduodamas už $699 ir bus gaminamas šešiomis spalvomis (raudona, violetine, žalia, geltona, balta ir juoda). Naujasis “Iphone 11” pristatytas su atnaujinta veido atpažinimo technologija ir nauja “Apple” privatumo sistema. Naujasis telefonas taip pat turi pagerintą procesorių ir dvi kameras.

“Apple” taip pat pristatė ir prabangesnę šio įrenginio versiją “Iphone 11 Pro”. Šio telefono kaina prasidės nuo $999 ir bus parduodamas keturiomis spalvomis (pilka, sidabrine, žalia ir aukso). Tai bus pirmasis “Iphone” telefonas turinti net tris kameras.

Skaityti toliau
Komentuoti

Lietuva

LRTK užblokavo filmai.in svetainę

Publikuota

Data:

Autorius:

Pirmadienį Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) išplatino pranešimą, kad komisija nusprendė blokuoti interneto svetaines filmai.in ir torrent.ai kuriuos leido lankytojams nelegaliai atsisiūsi filmus ir serialus.

LRTK sprendimą patvirtinus Viliaus apygardos administraciniam teismui, priėjimas prie šių interneto svetainių Lietuvoje bus blokuojamas.

Filmai.in svetainėje pasirodė pranešimas su nuoroda į www.atblokuoti.lt su instrukcijomis kaip atblokuoti priėjimą prie šios ir kitų svetainių.

Skaityti toliau

Technologijos

“Apple” apie Europos Sąjungą: “nepaiso tikrovės ir sveiko proto”

Publikuota

Data:

Autorius:

"Apple.com" nuotrauka

Europos Komisija nurodė “Apple” sumokėti beveik 13 milijardų Eurų mokesčių Airijai. “Iphone” telefonų kūrėjai apskundė šį sprendimą ES teisme.

“Apple” advokatai teigia, kad ES sprendimas “nepaiso tikrovės ir sveiko proto”. Kompanijos vadovas Timas Kukas (Tim Cook) pavadino šį Europos Sąjungos sprendimą “visišku politiniu mėšlu”.

Europos Sąjungos atstovai teigia, kad “Apple” vengė mokėti Airijos mokesčius nuo 2003 m. iki 2014 m., iš viso 13 milijardų Eurų.

Skaityti toliau

Technologijos

Vyras per klaidą prarado $140 milijonų vertės kriptovaliutas

Publikuota

Data:

Autorius:

abi.lt nuotrauka

Jungtinėje Karalystėje gyvenantis Džeimsas Hauvelis (James Howells) per klaidą išmetė kompiuterio kietąjį diską kuriame buvo 7500 kriptovaliutos “Bitcoin”.

Hauvelis Britų žiniasklaidai teigė, kad dirbdamas informacinėse technologijose 2009 metais sužinojo apie naujai sukurtą kriptovaliutą “Bitcoin”. Tuo metu “Bitcoin” kaina buvo tik keletas centų. Vyras savaitės laikotarpiui “išnuomavo” savo kompiuterio procesinę galią “Bitcoin” sistemai, ir už tai buvo atlygintas 7500 naujosios kriptovaliutos.

Hauvelis naujai gautą kriptovaliutą patalpino savo asmeninio kompiuterio kietajame diske, kurį parduodant savo kompiuterį išėmė ir padėjo į savo ofiso stalčių, kuriame laikė ir kitas laikmenas. Po kiek laiko tvarkydamas savo ofisą, Hauvelis nusprendė išmesti vieną iš senų kompiuterio laikmenų, bet per klaidą išmetė kietąjį diską kuriame ir buvo patalpinti jo uždirbti “Bitcoin”.

Per kitus keletą metų “Bitcoin” kaina nuosekliai augo, ir 2017 metais pasiekė dar neregėta $19783. Tuo metu Hauvelio turėti “Bitcoin” buvo verti virš 148 milijonų JAV dolerių.

Džeimsas Hauvelis dešimtis kartų kreipėsi į vietinę šiukšlių išvežimo kompaniją, savivaldybę ir teismus prašydamas galimybės ieškoti jo prarasto kietojo disko vietiniame sąvartyne, tačiau jam šis leidimas nebuvo suteiktas.

Skaityti toliau

Naujausi komentarai

Skaitomiausios naujienos

Draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti ar publikuoti portalo "abi.lt" skelbiamą informaciją be raštiško "abi.lt“ sutikimo, kurį galima gauti el. paštu - info@abizinios.com. © Copyright 2019 abi.lt. All rights reserved.

>