Sek abi.lt

Technologijos

“Apple” pristatė Iphone 11 telefoną

Paskelbta

Data:

Apple.com nuotrauka

Antradienį JAV kompanija “Apple”, Kalifornijoje pristatė naujausius “Iphone” telefonus. Naujasis “Iphone 11” modelis bus parduodamas už $699 ir bus gaminamas šešiomis spalvomis (raudona, violetine, žalia, geltona, balta ir juoda). Naujasis “Iphone 11” pristatytas su atnaujinta veido atpažinimo technologija ir nauja “Apple” privatumo sistema. Naujasis telefonas taip pat turi pagerintą procesorių ir dvi kameras.

“Apple” taip pat pristatė ir prabangesnę šio įrenginio versiją “Iphone 11 Pro”. Šio telefono kaina prasidės nuo $999 ir bus parduodamas keturiomis spalvomis (pilka, sidabrine, žalia ir aukso). Tai bus pirmasis “Iphone” telefonas turinti net tris kameras.

Skaityti toliau
Komentuoti

Technologijos

NASA paskelbė apie naują kelionę į mėnulį ir tolimesnius planus

Paskelbta

Data:

Autorius:

Jungtinių Valstijų nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) paskelbė apie naujus skrydžius į mėnulį ir tolimesnius kosmoso tyrinėjimo planus. Gruodžio 19 dieną išplatintame vaizdo įraše, NASA paskelbė apie naują projektą pavadinimu „Artemis“. NASA teigimu tai „atvers duris žmonijos darbui ir gyvenimui kitose planetose“. 

Naujosios kosmoso stoties ir dirbtinės Mėnulio orbitos planas

NASA paskelbtame vaizdo įraše kalbama apie naują kosmoso satelitą kuris skrietų aplink dirbtinę mėnulio orbitą. Šis naujasis satelitas su paprastins komunikaciją su Žeme ir padės nusileidimams ir pakilimams nuo Mėnulio. NASA planuoja šią kosmoso stotį laikui bėgant išplėsti ir panaudoti ją vėlesnėms kelionėms į Marsą ir kitas planetas. 

Skaityti toliau

Technologijos

Per klaidą paviešintos 267 milijonų Facebook vartotojų tapatybės

Paskelbta

Data:

Autorius:

Internete pasirodė socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų sąrašas su jų pilnais vardais ir telefono numeriais. Virš 267 milijonų „Facebook“ vartotojų tapatybės buvo patalpintos interneto forumuose. 

Manoma, kad surinkta informacija bus naudojama telefoninių sukčių, neoficialių reklamų agentūrų ir dokumentų padirbinėtojų.

Manoma, kad informacija buvo nutekinta prieš daugiau negu dvi savaites. Tai jau ne pirmas kartas, kada „Facebook“ vartotojų informacija buvo paviešinta internete. 

Skaityti toliau

Lietuva

LRTK užblokavo filmai.in svetainę

Paskelbta

Data:

Autorius:

Pirmadienį Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) išplatino pranešimą, kad komisija nusprendė blokuoti interneto svetaines filmai.in ir torrent.ai kuriuos leido lankytojams nelegaliai atsisiūsi filmus ir serialus.

LRTK sprendimą patvirtinus Viliaus apygardos administraciniam teismui, priėjimas prie šių interneto svetainių Lietuvoje bus blokuojamas.

Filmai.in svetainėje pasirodė pranešimas su nuoroda į http://www.atblokuoti.lt su instrukcijomis kaip atblokuoti priėjimą prie šios ir kitų svetainių.

Skaityti toliau

Naujausi komentarai

Skaitomiausios naujienos

Draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti ar publikuoti portalo "abi.lt" skelbiamą informaciją be raštiško "abi.lt“ sutikimo, kurį galima gauti el. paštu - info@abizinios.com. © Copyright 2019 abi.lt. All rights reserved.

>